برگزاري مراسم هفته بسيج تغزيه ملي


به گزارش روابط عمومي مركز سلمان فارسي مورخ 94/11/7 روز چهارشنبه  به مناسبت هفته بسیج ملی تغذیه در مرکز مهد کودک پیش دبستانی سلمان فارسی با همکاری انجمن اولیا و مربیان و پرسنل مرکز غرفه غذایی  برگزار گردید در این مراسم که با حضور غفوری مدیریت آموزش و پرورش و قائدی ریاست اداره بهزیستی شهرستان خنج و پرسنل مجموعه صابرین همراه بود.

یوسفی معاونت مجموعه صابرین ضمن خیر مقدم به حضار و مسئولین هدف از برپایی این مراسم  آموزش به دانش اموزان جهت تشخیص غذاهای ناسالم از سالم عنوان کرد .وسپس دانش  اموزان از غرفه ها بازید و غذاها و خوراکی ها را خریداری نمودند. و طبق تصمیم انجمن اولیا و مربیان هزینه ها جمع آوری شده از فروش خوراکی ها صرف مصارف و امورات  مدرسه و کمک به بیماریهای خاص خواهد گردید.

برگزاري كارگاه خلاقيت در مركز سلمان فارسي

روز یک شننبه مورخ 4 بهمن ماه 94 برگزاری گارگاه خلاقیت در مرکز پیش دبستانی سلمان فارسی با وسایل دور ریختنی و بلا استفاده نوآموزان کاردستی های متنوع و زیبایی تهیه و به نمایش گذاشتند از فبیل قاب عکس و ماکت مزرعه و جامدادی و گلدان و خانه و....
اهدف از این کارگاه ایجاد انگیزه و خلاقیت برای نوآموزان  که با وسایل بلااستفاده می توان چیزهای جالبی تهیه نمود.
 

بازديد نوآموزان از ايستگاه آتش نشاني و خدمات شهرداري خنج

به گزارش روابط عمومي مركز مهد كودك و پيش دبستاني سلمان فارسي يكشنبه صبح مورخ 22 آذرماه 94 نوآموزان مركز مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی و احمداني صابرين خنج بازدیدی علمی از ایستگاه آتش نشانی شهرستان خنج داشته اند گفتنی است در این بازدید نوآموزان با قسمت های مختلف ایستگاه اتش نشانی، ماشین آتش نشانی، کپسول آتش نشانی و. . . آشنا شدند.