برگزاري مراسم بزرگداشت روز خانواده

به گزارش روابط عمومي مركز پيش دبستاني سلمان فارسي خنج سه شنبه مورخ 29 مهرماه 93 ساعت 9 صبح مراسم بزرگداشت روز خانواده و تكريم بازنشستگان در سالن اجتماعات مركز پيش دبستاني سلمان فارسي خنج برگزار گرديد. گفتني است در اين مراسم كارشناس مراكز علمي آموزشي آموزش و پرورش شهرستان خنج آقاي زارع سخنران اين مراسم بودند.

همايش تجليل از سالمندان

به گزارش خبرگزاري محلي هيجار خنج و به نقل از روابط عمومي مركز پيش دبستاني سلمان فارسي خنج 8 مهرماه 93 همايش تجليل از سالمندان با حضور مسئولين ادارات ، سالمندان خانواده هاي تحت پوشش بهزيستي ، كميته امداد و بازنشستگان در محل سالن نورايي شهرستان خنج برگزار شد.

دراين همايش آقاي محمدي ضمن عرض خير مقدم به حضار، به جايگاه مهم سالمندان اشاره نمود و اظهار داشت كه در معارف اسلامي و آموزه هاي ديني به مقام بلند سالمندان تأكيد فراوان شده است و ما بايد در تعظيم و تكريم سالمندان آنگونه كه در قرآن و روايات و احاديث آمده ، تلاش نماييم و از تجارب و انديشه هاي سالمندان در امورات خود استفاده كنيم چرا كه اين عزيزان كوله باري از تجربه هستند و در بحث سالمند همين بس كه خداوند نيز در قرآن ميفرمايد : به پدر و مادر نيكي كنيد و هرگاه يكي از آن دو يا هر دوي آنها به پيري رسيدند كوچكترين بي احترامي به آنها روا  مداريد وصداي خود را برآنها بلند نكنيد وبا گفتار لطيف و سنجيده با آنان سخن بگوييد و در جايي ديگر پيامبر گرامي اسلام ميفرمايندكه احترام و تعظيم به پيران امت من، تكريم و تعظيم من است .

در اين همايش آقاي ابونجمي امام جمعه و آقاي اسلامي نسب رئيس سازمان تبليغات اسلامي به مسائل اخلاقي و تربيتي در خانواده و احترام به جايگاه سالمندان پرداختند همچنين سركارخانم راستي كارشناس ارشد سالمندان به توصيه هاي بهداشتي جهت سالمندان اشاره نمود . سپس از سالمندان توسط كودكان مهدكودك سلمان فارسي با اهدا گل تقدير بعمل آمد و به تعدادي از سالمندان توسط بهزيستي و كميته امداد هدايايي تقديم گرديد

افتتاحيه پيش دبستاني مهر 93

به گزارش روابط عمومي مركز پيش دبستاني سلمان فارسي خنج روز چهارشنيه مورخ 9 مهرماه 93 ساعت 8 صبح مراسم افتتاحيه سال تحصيلي جديد با حضور رياست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان خنج، رياست محترم مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج و مقامات همراه در مركز پيش دبستاني برگزار گرديد.

گفتني است در اين مراسم پس از تلاوتي آياتي چند از كلام الله مجيد توسط يكي از نوآموزان و پخش سرود ملي جمهوري اسلامي ايران، آزاددولت رياست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان خنج ضمن گراميداشت ياد و خاطره ي شهداي انقلاب آغاز سال تحصيلي 93-94 را خدمت نوآموزان مركز پيش دبستاني تبريك عرض كرد و براي تمامي نوآموزان سالي خوب بهمراه شادماني را آرزو كرد. در ادامه مراسم يوسفي معاونت محترم مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج ضمن تقدير و تشكر از رياست محترم اداره آموزش و پرورش خنج آغاز سال تحصيلي را تبريك و براي تمامي نوآموزان آرزوي موفقيت كرد. در پايان نيز اجراي دو سرود زيبا توسط نوآموزان گرمي بخش مراسم بود.

ثبت نام سال تحصیلی 93-94 مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی شروع شد.

 

به گزارش روابط عمومی مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج ثبت نام سال تحصیلی 93-94 شروع شد.